Szukaj

Czas i koszt dostawy


Wybierając prezenty, sprawdź czas realizacji Twojego zamówienia. Dochowujemy wszelkich starań by Klienci AESTE mogli jak najszybciej cieszyć się produktami zamawianymi online. Czas realizacji zamówień zależy od dostępności produktów oraz wybranej formy odbioru/dostawy zamówienia.

Zamówienia wysyłane kurierem

Czas realizacji zamówienia prezentowany na karcie produktu to czas potrzebny na skompletowanie produktów i przekazanie ich do wysyłki. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na dostawę, który standardowo wynosi 24h. W przypadku modyfikacji produktu np. grawerowania czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Zamówienia z odbiorem w Salonie

- Produkty dostępne w salonie mogą być odebrane przez Klienta od razu potrzymaniu potwierdzenia dostępności produktu – najczęściej jeszcze tego samego dnia.
- Produkty niedostępne w salonie w momencie składania zamówienia, mogą być odebrane przez Klienta po tym jak produkt zostanie dostarczony do wybranego salonu a dostępność produktu potwierdzona przez obsługę Salonu – Maksymalnie do 16 dni kalendarzowych.
- Czas realizacji zamówienia z odbiorem w salonie zależy od dostępności produktu w salonie.

Czas dostawy

- Czas realizacji zamówienia, liczony jest od pozytywnej autoryzacji płatności.
- Czas dostawy dla każdego produktu znajdą Państwo na karcie produktu. Czas dostawy w przypadku produktów posiadających wybór rozmiaru dostępny będzie po wybraniu rozmiaru w karcie produktu.
- Orientacyjny czas realizacji zamówienia znajdą Państwo w pierwszej wiadomości e-mail wysyłanej po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym AESTE.

Koszt dostawy

1.Zamówienia wysyłane kurierem:
- Dostawa zamówień o wartości równej lub większej niż 100 złotych, kurierem na terenie Polski jest bezpłatna.
- Dostawa zamówień o wartości poniżej 100 złotych, kurierem na terenie Polski jest odpłatna, koszt dostawy zamówień wynosi 19 złotych.
- Koszt dostawy zamówień kurierem na terenie UE wynosi 85 zł.
2.Zamówienia z odbiorem w Salonie:
- Dostawa zamówień z odbiorem w Salonie jest bezpłatna.

Zwroty produktów zamówionych w sklepie internetowym AESTE.

- Informacja o zwrotach dostępna jest pod tym adresem: https://aeste.pl/zwroty